Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trochu rozjetá sobotní akceee

28. 7. 2007

Sobota 28. července 2007

Dlouho dopředu avízovaná akce tria Padede-Onudy zvaná Schodiště ve Vagonu se započala sobotním večerem, kdyo chuděrka Onudy tvrdla na nádru v Piegu .. což jí trochu komplikovalo situaci, nicméně párek v rohlíku to spravil a české dráhy nehrály hru kdo dá víc a zpoždění skončilo na čísle 40, tudíž do hlavního města Onudy dorazila včas a před vagonem na ní čekaly zlatíčka padede ... polibky .. objímání .. Kamilky new botičky .. krásnééé a už šup do vagonu, kde se to všecko konalo. Kon cert Schodiště a poslední hraní Onudy´s love Zdenečka ... Unaveno cestou ze schodů si trio našlo pěkné místečko v zadních partiích klubu .. hudbu slyšlo krásně .. jen s tím koukáním to moc nešlo .. nicméně trio si poradilo a začalo se nehorázně bavit .. Zouhy objevila chutnost nápoje zvaného víko ( Zdenečkovo názvosloví ) a tak si ho společně s Onudy lily do hrdla jak, kdyby bylo poslední.. Kami neostávala pozadu jen místo víka pila ruko .. to jsem vymyslela teď právě ja Onudy .. a ještě si k tomu dala jeden Brufík, aby měla zážitek z ruko umocněný ..chaa chaa ..

Co bylo dál netřeba nějak komentovat .. myslím že fotogalerie mluví sama ..

Každopádně Onudy, která měla strach, že Zdenda jí po tomto velice vydařeném večírku opustí, je stále zadaná a zamilovaná a dojetím pláče, jak se triu tato pěkná akce povedla ..

Tolik postřehy Onudy .. zbytek nechám na padede´s :o)))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nevim co mam dat jako nadpis :o))

(Onudy, 2. 8. 2007 9:36)

Jsem mela nejakou psavou .. jen bych mela trochu ty preklepy doresit :o) Musime to zase zopakovat .. myslim ze Uganda kalkata bude idealni :o)))
Nebo Trutnov ?

Komentář

(Padede Kejmla, 1. 8. 2007 9:37)

Myslím, že nemusíme vůbec nic dodávat, vystihlas to krásně, cheche, tak to prostě bylo.-))