Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sraz prudce jedovatého Tria

25. 2. 2007

Již nějaký čas jsem si psala s Míšou sms a bavilo nás to(kdo by to byl řek, že se z omylu, který se stal Míše na Kalkatě vánoční, kdy si mě s někým spletla, ale nevadilo nám to, stane přátelství s velkým P), rozhodly jsme se, že se sejdem v Pardubicích spolu a popovídáme si z očí do očí, měly jsme ten den obě čas a chuť se vidět a tak jsme si daly sraz u Zelené brány. Aby to Zouhy nebylo líto, že jedu do Pic, vzala jsem jí s sebou,hehe:-)Setkaly jsme se a byla zima - to si pamatuju ještě. Míša měla na sobě bílý kabátek....vypadal právě teple a mě byla zima, proto si to pamatuju:-)Šly jsme si někam sednout,ale jelikož jsem tam byla poprvé a naposled, tak si nepamatuju název - ale byl to podnik na Třídě Míru. Pravda - řešily jsme docela závažné věci a trochu jsme si poplakaly a taky popily. Najednou se ve dveřích objevili Radek s Myšákem a vzápětí Pítrs s Kristýnkou a Jirrkou,ale jelikož podnik již zavírali, museli se přemístit jinam. Dobrá nálada vystřídala závažný rozhovor a my se rozhodly pokračovat v jízdě, tak jsme jen přešly ulici a skončily v nonstopu, kde jsme opět natrefily na trojici Pítrs, Kristýna, Jirka. Toto setkání se nadmíru povedlo, ale Míša nám musela utéct, ptž.jí druhý den čekala práce. My popíjely dál, Zouhy si tam vyhlédnul boreček a smlouval rande, jiný pán nás zval na panáky, které já odmítala a Zouhy lila nepozorovaně na zem. Nakonec jsem šla na záchod, kde jsem nejdřív usnula...po druhé mi vzal nějaký pán kliku a že mě pustí až on sám bude chtít - načež jsem se z nudy na záchodě pozvracela a zouhy mě musela zachránit..Rozhodly jsme se vydat konečně na vlak - povedlo se mi pozvracet ještě Třídu Míru a já to prásknu - Zouhy jí počůrala...a jelo se vesele domů...Fotky z nonstopu k shlédnutí TU.

(tento zápisek byl přerušen porcí hranolků s tatarkou a tak jsem spíš vnímala jídlo než psaní - tudíž to možná ani tolik nedává smysl..)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

No JO

(Kam., 6. 7. 2007 10:42)

pravda, pavda - já jsem si řikalqa, že tam bylo něco s hadem..ale jistá jsem si nebyla,tak jsem to nepsala.....hm...ten fernet citrus tam měli dobrý....jojo........hele, já už fakt musim pádit....chicht

Upresneni

(Onudy cili Misa, 4. 7. 2007 15:58)

Pro presnost informaci ten podnik se padedko jmenoval u dvou zmiji .. byly jsme sice tri ale to nevadi :o))