Jdi na obsah Jdi na menu
 


Onudy´s interview

1. 12. 2007
Bahrajn .. nová destinace by Onudy ....               
Obrazek

Milí přátelé a kamarádi .. rozhodla jsem se sepsat svůj dnešní den. Pozor není to o pití, kouření ani o muzice. Je to čistě jen o rozhodnutí a touze něco změnit..
Onudy se chystá pryč .. Musí ..
Prvotním cílem byla Saudská Arábie, ale přišla nabídka jít pracovat do Bahrajnu .. je to malý ostrůvek docela blizoučko Saudské Arábii, ale s  velkým rozdílem a to co se týče svobody. Bahrajn je sice země , kde naprostá většina jsou muslimové, ale nejsou tam tak přísná omezení jako v SA .. Proto si Onudy řekla .. ano zkusím pohovor. Dnešní den .. pátek .. bezesná noc a nervy na pochodu .. Ukázalo se že dost oprávněně Onudy neměla dobrý pocit .. Pohovor s velvyslanci byl dobrý .. ano dobrý .. hodnotím to jako známkou ve škole .. tzn. ze za 3 .. viděno mýma očima .. Následný test a naprostá ztráta zbytku odvahy .. Test, o kterém nikdo nevěděl a asi je možná lepší, že o tom nikdo nevěděl .. Ten test byl vážení fakt síla .. Já jsem zdravotní sestra a ne medik :o) No každopádně .. jsem něco zažila .. můj první job interview ..
Výsledky se dozvím snad brzo .. nevěřím sice, že budu v únoru sedět jako ten pán na obrázku ..ale kdo ví ..
A teď z jiného soudku .. víkend je před námi a Padede´s jsou v Chrudimi na Mathews .. zítra jedu já a Kejmla na Mathews do Prahy, takže po víkendu čekejte news .. a tentokrát staré dobré pařbičky :o)))
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář