Jdi na obsah Jdi na menu
 


LOST HEAD

31. 3. 2008

Přátelé, přiznám se Vám,že jsem bezradná...v týhle hře se dostanu do třetího kola a pak už nevim...zkuste to někdo a dostaňte mě z toho prokletýho místa!

 

 


Superhry
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hotofo...

(Pablo, 1. 4. 2008 0:51)

Tak. Holčička svou hlavu dostala na svoje místo...ale nic neni jistý a zase jí možná ztratí...je to holčička...ehm...tedy nic proti...jo, to jsou stránky tří dam, au, nebijte mě:-) Nebo už je Apríl???:-)Dobrá hra, díky K.;)

Sakra, to už je zase po půnoci?

(Pablo, 1. 4. 2008 0:35)

Ano, je to pootočený, ale nepovím o kolik a jak, ať máš o čem dumat, hihi...ale ty na to přijdeš;)Jamie Travise jsme taky měli osobně v sále a pak s ním byla debata, super čobrda :-)A ty jeho filmečky mě dostaly...i hudba k nim, dekorace, oblečení...moc líbilo. Jako dnes Dvě obejmutí...
Těším se, až holčička dostane hlavu naz5 :-))

Nadpis je přespříliš dlouhý

(Kam, 31. 3. 2008 18:48)

popravdě mě to napadlo,ale nějak pořád nemůžu vydumat, jak moc je to otočený a ty označený místa - jeslti jsou na tom plánku bílý a nebo ty černý?a co Nejmustnější Jamie?měli jste tam taky režiséra přímo v sále?Já jsem byla nadšená!akorát jak jsem byla unavená,tak jsem horko těžko držela víčka otevřená...v pátek jdu na Faktotum, už se vela převela těším:)

...uff...

(Pablo, 31. 3. 2008 17:51)

Nevim, proč mi po půl hodině ve třetím kole začala téct krev z uší a z nosu...hihi...ale co když ten pták je hajzlik a drží ten plánek blbě? ;)